Wielka Poznańska Gala Ślubna 2012

8 STYCZNIA 2012r.
odbędą się
NAJWIĘKSZE W WIELKOPOLSCE TARGI ŚLUBNE
VIII edycja Wielkiej Poznańskiej Gali Ślubnej

WSZYSTKO DLA NARZECZONYCH!

Całość programu scenicznego poprowadzi znany i lubiany
prezenter telewizyjny - Olivier Janiak.
Prawdziwym hitem jest możliwość wygrania w organizowanych konkursach wspaniałej nagrody: romantycznej wycieczki do Paryża!

Targi Ślubne od 2005r. są organizowane przez Magazyn Ślubny - Największy Wielkopolski Informator dla Narzeczonych. Tak doświadczony Organizator przyjmuje na siebie zobowiązanie przygotowania Imprezy na najwyższym poziomie i gwarantuje wspaniałą zabawę oraz niezapomniane przeżycia. Czekają na Was liczni Wystawcy, konkursy ze wspaniałymi nagrodami, pokazy mody ślubnej, bogaty program artystyczny oraz mnóstwo atrakcji. Gala ta nie ma sobie równych nie tylko na terenie naszego województwa. Przyjdźcie i przekonajcie się sami!


Zapraszamy Narzeczonych, ich rodziny i znajomych!

Każdego roku Targi Ślubne odwiedza ogromna rzesza osób pragnących bezpośrednio poznać jak najszerszą ofertę ślubną. Przychodzą wszyscy, którzy chcą zorganizować zarówno widowiskowe, jak i skromne wesele, ponieważ przekrój propozycji wystawienniczych jest tak ogromny, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Polecamy Imprezę parom, które same organizują ceremonię, gdyż mogą poznać pełnię możliwości wystawców oraz określić stojące przed sobą wyzwania. Z kolei Narzeczeni poszukujący gotowych rozwiązań mają możliwość wglądu w oferty wedding plannerów oraz uzyskania niezbędnych informacji od innych firm proponujących ułatwienia organizacyjne. Warto przyjść z rodzicami, przyjaciółmi i znajomymi, gdyż można się naradzić i podjąć decyzję, a ponadto zwiększa się możliwość wygranej we wspaniałych konkursach. Przyjeżdżają do nas nie tylko Narzeczeni z Poznania i całej Wielkopolski, ale również z pobliskich województw, ponieważ wiedzą, że gościmy wystawców z całej Polski.

Otwieramy nowy sezon

Wielka Poznańska Gala Ślubna każdego roku otwiera nowy sezon ślubny, dzięki czemu wszyscy, którzy ją odwiedzą, jako pierwsi poznają najnowsze trendy, wg których wypada zorganizować ceremonię, tzn.: modę, dodatki, ozdoby, dekoracje, florystykę, lokale, prezenty, kulinaria, poligrafię (w tym zaproszenia), usługi foto-video, pojazdy, muzykę, biżuterię, urodę, naukę tańca, oferty biur podróży i inne wyjątkowe atrakcje. Zmienia się nie tylko moda ślubna, ale również kierunki w poligrafii, makijażu, cukiernictwie, jubilerstwie i innych branżach weselnych. Z nami będziecie znać je na bieżąco!

Wielka kumulacja ofert

W jednym miejscu można będzie zebrać wszystkie informacje niezbędne do organizacji całej ceremonii. Oczekiwać będzie na Was ok. 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż, kilkadziesiąt dodatkowych ofert firm nie wystawiających się na Targach, kilkadziesiąt wspaniałych pojazdów ślubnych – od Syreny po Ferrari. Możecie liczyć na maksimum propozycji ślubnych pozwalających zrealizować zaplanowaną uroczystość dopasowaną do planowanych kosztów i rozmachu. Na całych Targach wystawcy rozdają publiczności kilkadziesiąt tysięcy niezwykle przydatnych materiałów promocyjnych i informacyjnych. Czeka na Was bogaty pakiet gratisów: darmowe makijaże, porady, degustacje, poczęstunki, rabaty, a najwięcej zyskują Ci, którzy rezerwują usługi i produkty – dobre ceny i dodatkowe upominki od Wystawców. Można zawierać korzystne umowy, dlatego warto wcześniej nieco się przygotować, aby wiedzieć, czego się chce.


Jeszcze więcej miejsca i komfortu!

Najnowsze Targi Ślubne obejmują aż 11 000m2 powierzchni targowej na Międzynarodowych Targach  Poznańskich. W 2012r. będzie to wygodny pawilon 3 oraz ogromna hala wejściowa. Wszyscy mogą skorzystać z szatni oraz  restauracji wewnątrz budynku. Istnieje też możliwość zaparkowania na terenie MTP w pobliżu wejścia. Impreza targowa odbywa się w dzień wolny od pracy, w niedzielę i trwa kilka godzin – od 10.00 do 18.00 - w czasie których można ze spokojem wszystko zobaczyć. A wspaniałych atrakcji będzie całe mnóstwo.

Oszałamiająca różnorodność

W części wystawienniczej Narzeczeni z fascynacją będą mogli przyglądać się rozmaitym aranżacjom ślubnym, wyjątkowym ekspozycjom i nowoczesnym dekoracjom. Kilkaset modeli najmodniejszych sukien ślubnych i wieczorowych, moda męska, eleganckie dodatki, fantazyjne bukiety, ozdoby, piętrzące się torty, wyjątkowe pojazdy, różnorodne obrączki, wielość wzorów zaproszeń, możliwości stylistów, fotografów, oferty biur podróży, dekoracje kwiatowe, lodowe, balonowe – to tylko wycinek atrakcji czekających na Zwiedzających. To wszystko możecie tutaj zobaczyć z bliska i poczuć jedyną w swoim rodzaju przedślubną atmosferę. Udziela się ona Narzeczonym przymierzającym obrączki, wybierającym bukiety ślubne, siadającym wewnątrz pojazdów ślubnych, korzystającym z porad stylistów, przeglądającym zaproszenia, zdjęcia i filmy, zatrzymującym się przy weselnych stołach zaaranżowanych przez Wystawców, wybierającym muzykę, tę mniej lub bardziej poważną. Największe w Wielkopolsce Targi Ślubne to bogactwo doznań i emocji – wszystkiego można dotknąć, posmakować, powąchać, posłuchać, obejrzeć. Takie otoczenie sprawia, że wiele par szybko zaczyna odczuwać wyjątkową, przedślubną atmosferę.


Wspaniały program artystyczny

Centrum imprezy stanowi scena, na której w czasie trwania Targów odbywają się widowiskowe pokazy mody ślubnej i bielizny, niepowtarzalne występy gwiazd, profesjonalnych zespołów wokalnych i muzycznych oraz prezentacje możliwości mistrzów tanecznych. Program wypełniony jest atrakcjami już od godz. 11.00, a całość skomponowana jest w bloki tak, aby każdy mógł zobaczyć, to co go interesuje. Każdego roku Wystawcy organizujący pokazy mody ślubnej zaskakują widzów nietypowymi pomysłami – Harley’owcy w roli Panów Młodych, Pani w smokingu, Panna Młoda w bardzo kusym mini...To tylko wyjątki potwierdzające chlubną regułę – każda prezentacja jest zgrabnie skomponowanym przedstawieniem, w którym oprócz wspaniale ubranych i wystylizowanych modelek, ważną rolę odgrywa muzyka i układ choreograficzny. Panowie czekają z napięciem na pokazy bielizny, które okazują się być pełne dobrego smaku i pomysłów. Ogromnymi brawami nagradza się występy taneczne, muzyczne i wokalne, a przy tych ostatnich wiele osób nie ukrywa łez ogromnego wzruszenia. Kto wie, czym zaskoczą nas artyści na najnowszych Targach? Kto przyjdzie, ten pozna całe bogactwo niezapomnianych wrażeń. Każdego roku proponujmy nowy, wspaniały wystrój sceny. Króluje gust, dobry smak i …Olivier Janiak jako prowadzący.

Wspaniałe nagrody w konkursach dla każdego!

W tym roku czeka na Was prawdziwy HIT. Nagroda główna to wspaniała wycieczka dla dwojga do pięknego, romantycznego miasta, jakim niezaprzeczalnie jest Paryż. W każdym bloku programowym jest miejsce na konkursy z innymi, bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Jest to jeden z największych atutów tych Targów. Wszystkie konkursy są organizowane na żywo, a wygrać można wspaniałe produkty i usługi potrzebne wszystkim Narzeczonym, w tym: suknie i garnitury ślubne, sesje zdjęciowe, dekoracje, bukiety ślubne, obrączki, usługi foto-video, weekendy dla dwojga, przejazd autem ślubnym, naukę tańca, zaproszenia czy stylizacje. Jedynym warunkiem wzięcia udziału jest skorzystanie z posiadanego przy sobie telefonu komórkowego. Wygrywa ta osoba z widowni, która jako pierwsza zadzwoni pod wskazany przez prezentera numer. Nagrody (lub certyfikaty potwierdzające wygraną) są wydawane od razu po ogłoszeniu zwycięzcy i wręczane uroczyście na scenie.

Dodatkowo w tym roku na stoisku formy Jubiler Schubert można wygrać Citroena C3!!! Wystarczy zamówić dowolny zestaw obrączek ślubnych! Losowanie odbędzie się podczas Targów! Regulamin i więcej informacji na stronie www.jubilerschubert.pl!

Magazyn Ślubny, Folder Targowy i torba na ulotki – GRATIS!

Specjalnie na Targi drukujemy dodatkowy nakład Magazynu Ślubnego, który jest w całości rozdawany zwiedzającym. Ponadto wręczamy pozostałe wydania z bieżącego roku, dzięki czemu możecie poznać ich różnorodność oraz stałą ofertę. Każdy zwiedzający wraz z biletem otrzymuje również darmowy Katalog Targowy, który jest przewodnikiem po Imprezie, ponieważ zawiera harmonogram pokazów na scenie, spis i rozmieszczenie stoisk, informacje o nagrodach oraz ofercie reklamowej Wystawców. Dodatkowo każda para zabiera ze sobą wygodną i estetyczną torbę na ulotki.

Prestiżowe Targi Ślubne

Rosnący prestiż tego wydarzenia jak zwykle szerokim echem odbija się w regionalnych i ogólnopolskich mediach, których przedstawiciele są zawsze obecni na Imprezie. Wiele informacji i zapowiedzi pojawia się przed Galą w tytułach prasowych, programach radiowych i telewizyjnych oraz na portalach internetowych. Każdego roku najbardziej popularne i liczące się media wielkopolskie relacjonują przebieg Targów.

Zobacz powiązane strony:

Ślubne targi Ona&On
Ślubne targi Ona&On

ONA&ON to targi oraz ślubne, karnawałowe i studniówkowe pomysły, ale także szansa na wygranie atrakcyjnych nagród o łącznej wartości ok. 10 000 złotych.

więcej ›
Z Apteczki Babunii
Z Apteczki Babunii

Kilkanaście dni temu świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Babci i Dziadka. Zapewne większość pamięta młodzieńcze czasy, kiedy to właśnie oni udzielali nam praktycznych porad, które w pełni doceniliśmy dopiero po latach Dlatego szczególnie zimą, która jest bardzo trudną porą roku dla naszej skóry i wło

więcej ›
After Wedding Party w Kielcach
After Wedding Party w Kielcach

19 LUTY 2011 HOTEL ŁYSOGÓRY Bal karnawałowy w strojach ślubnych!!! Jedyna taka impreza w Polsce!!! Tylko 5 miast podjęło się jej organizacji, w tym właśnie Kielce !!! A oto 10 powód, dla których warto w niej uczestniczyć: 1) karnawał trwa, więc warto przeżyć go w niezapomniany sposób, 2) strój ślubn

więcej ›
Trunk Show już ruszył
Trunk Show już ruszył

Już w najbliższy poniedziałek rusza Trunk Show, czyli wyjątkowe wydarzenie branży mody ślubnej i doskonała okazja na bliższe zapoznanie się z propozycjami światowej sławy projektantów.

więcej ›
Konkurs e-kwiaty zakończony
Konkurs e-kwiaty zakończony

UWAGA WYNIKI KONKURSU!!! Bardzo dziękuję za zainteresowanie konkursem w naszym portalu. Wybór był naprawdę trudny, wszystkie opisy były bardzo interesujące.

więcej ›
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Trwa ładowanie obrazu...